2010' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #5
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #6
6 foto

2010' Mercedes-Benz E 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,200
Publikuar 30 Prill 2024ID: yC72BL

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2010' Mercedes-Benz E 220

Shitet Makina ne super gjendje Akull....
I Ardhur nga Zvicra..."Avandgard"
Dokumenta t paguara....
Goma te Reja....
Disqe Alumini Origjinal....
Sendile Elektrike dhe Lekur....
Sensor parkimi Para-Mbrapa Fabrike...
Shum e paster si brenda dhe jasht asnje gervishje....
Shitet per arsye personale....

Support Ukraine