Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Mercedes-Benz E 220

€5,900
2008' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2008' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2008' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2008' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2008' Mercedes-Benz E 220 photo #5
2008' Mercedes-Benz E 220 photo #6
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet mercedez benc e220..
Naft viti 2007-2008 prodhimi i fundit..
Kambio automat..
Serdilijet e para te dyja me ngrohje dhe memoria,suport lumbar dhe lekure ne gjendje shume te mire..
Salloni shume i paster dhe disponon klima me 4 zona ..
Sensor parkimi para dhe mbrapa
Bagazhi hapet dhe mbyllet me buton.
Navigator te madhe me 6 cd dhe dvd..
Sistem muzike Harman Kardon perfekt .
Vaj filtra ferrota te nderruara para pak ditesh..Dhe shume opsione te tjera
Makina eshte ne perdorim familjare jo makine tregtaresh..
Cmimi i diskutueshem,Ju lutem jo telefonata kureshtaresh..
Mund te nderrohet preferoj A4 ose passat plus diferencen nga ana ime

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 1 September 2023
Support Ukraine