2008' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2008' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2008' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2008' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2008' Mercedes-Benz E 220 photo #5
2008' Mercedes-Benz E 220 photo #6
6 foto

2008' Mercedes-Benz E 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,900
Publikuar 1 Shtator 2023
Përditësuar 23 Maj 2024
ID: hHSQEQ

Information from the owner

Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2008' Mercedes-Benz E 220

Shitet mercedez benc e220..
Naft viti 2007-2008 prodhimi i fundit..
Kambio automat..
Serdilijet e para te dyja me ngrohje dhe memoria,suport lumbar dhe lekure ne gjendje shume te mire..
Salloni shume i paster dhe disponon klima me 4 zona ..
Sensor parkimi para dhe mbrapa
Bagazhi hapet dhe mbyllet me buton.
Navigator te madhe me 6 cd dhe dvd..
Sistem muzike Harman Kardon perfekt .
Vaj filtra ferrota te nderruara para pak ditesh..Dhe shume opsione te tjera
Makina eshte ne perdorim familjare jo makine tregtaresh..
Cmimi i diskutueshem,Ju lutem jo telefonata kureshtaresh..
Mund te nderrohet preferoj A4 ose passat plus diferencen nga ana ime

Support Ukraine