Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Mercedes-Benz E 220

€6,600
6 photos
Body: Sedan
Age: 15 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Mercedes E klas viti 2007 kambio automat model EVO avangard full.gjendja shum e mire me te gjitha sherbimet e bera ne kohe,tapiceri meshine shum r mirembajtur sensor parkimi para dhe mbrapa. Cmimi i diskutueshem

Support Ukraine