Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz E 220

€6,600
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Mercedes E klas viti 2007 kambio automat model EVO avangard full.gjendja shum e mire me te gjitha sherbimet e bera ne kohe,tapiceri meshine shum r mirembajtur sensor parkimi para dhe mbrapa. Cmimi i diskutueshem

  • 069Tregoni telefonin
  • Lushnjë
  • 7 Qershor 2022
Support Ukraine