Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2005' Mercedes-Benz E 220

€6,222
2005' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2005' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2005' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2005' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2005' Mercedes-Benz E 220 photo #5
2005' Mercedes-Benz E 220 photo #6
6 photos
Age: 18 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Shitet E220 avangard super i mbajtur.Sedilje me ngrohje,motorr i zi,ngjyra blu si jasht ashtu brenda esht blu,si esht ne foto.Nje pronar qe kur ka ardhur nga gjermania.Me targa shqiptare,me dokumenta te prera dhe xhama te zi me lincens.

  • 067Show phone
  • Kukes
  • 16 September 2023
Support Ukraine