Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2005' Mercedes-Benz E 220

€6,222
2005' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2005' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2005' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2005' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2005' Mercedes-Benz E 220 photo #5
2005' Mercedes-Benz E 220 photo #6
6 foto
Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Shitet E220 avangard super i mbajtur.Sedilje me ngrohje,motorr i zi,ngjyra blu si jasht ashtu brenda esht blu,si esht ne foto.Nje pronar qe kur ka ardhur nga gjermania.Me targa shqiptare,me dokumenta te prera dhe xhama te zi me lincens.

  • 067Tregoni telefonin
  • Kukës
  • 16 Shtator 2023
Support Ukraine