Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Mercedes-Benz E 200

€5,899
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet Mercedes Benz E200 CDI.
Sedilje lekure
Sedilje me ngrohje
Auto Hold-makina qendron vete ne semafor
Baxho
Radio Bluetooth/Aux
Goma te Reja
Makina esht ne gjendje te mire. Eshte ekonomike /4.5 litra rruge te gjata dhe e rehatshme. Vaj filtra te sapo bera. Siguracioni/taksa deri ne qershor ndersa kolaudimi me 2024. Cmimi 5900 Euro diskutushem. . Mundesi nderrimi

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 26 February 2023
Support Ukraine