Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz E 200

€5,899
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Mercedes Benz E200 CDI.
Sedilje lekure
Sedilje me ngrohje
Auto Hold-makina qendron vete ne semafor
Baxho
Radio Bluetooth/Aux
Goma te Reja
Makina esht ne gjendje te mire. Eshte ekonomike /4.5 litra rruge te gjata dhe e rehatshme. Vaj filtra te sapo bera. Siguracioni/taksa deri ne qershor ndersa kolaudimi me 2024. Cmimi 5900 Euro diskutushem. . Mundesi nderrimi

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 26 Shkurt 2023
Support Ukraine