Bookmark This

2007' Mercedes-Benz E 200

€7,300
Report This Ad!
  • 2007 Mercedes-Benz E 200 in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

MERCEDES-BENZ E200 CDI,AVANTGARDE,VITI 2007,AUTOMAT,FENERE XENON,SENSORE PARKIMI,NAVIGATOR,RADIO-CD,KLIMA BIZONALE,NGROHJE SEDILJESH,KOMANDA NE TIMON,PILOT AUTOMATIK,LIMITATOR SHPEJTESIE,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,SEDILJE COMFORT,ARMREST,DRITA AUTOMATIKE,PASQYRA ELEKTRIKE ETJ...E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA,ME DOGANE TE PAGUAR,257.000 KM ORIGJINALE BENZ,CMIMI:7300 EURO INF:0684161077

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 6 January 2021