Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz E 200

€7,300
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Mercedes-Benz E 200 në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

MERCEDES-BENZ E200 CDI,AVANTGARDE,VITI 2007,AUTOMAT,FENERE XENON,SENSORE PARKIMI,NAVIGATOR,RADIO-CD,KLIMA BIZONALE,NGROHJE SEDILJESH,KOMANDA NE TIMON,PILOT AUTOMATIK,LIMITATOR SHPEJTESIE,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,SEDILJE COMFORT,ARMREST,DRITA AUTOMATIKE,PASQYRA ELEKTRIKE ETJ...E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA,ME DOGANE TE PAGUAR,257.000 KM ORIGJINALE BENZ,CMIMI:7300 EURO INF:0684161077

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 6 Janar 2021