Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2005' Mercedes-Benz E 200

€6,000
6 photos
Age: 17 years
Mileage: 20000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shes MercedesBenc E klas Viti 2005 Automatic 200compresor Benzine & LPG impjant gazi Romano montuar te Elton&Redi Fushkruje me 3 Vjet Garanci!! Makina eshte ne gjendje shume te mire, me sesore parkimi para dhe prapa me baxho Eleganc shum e paster, pa ndryshk, me goma 90% verore makina punon me vaj 5/30 Ta kontrolloni ku te deshironi

  • 069Show phone
  • Korce
  • 8 August 2022
Support Ukraine