Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2005' Mercedes-Benz E 200

€6,000
6 foto
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shes MercedesBenc E klas Viti 2005 Automatic 200compresor Benzine & LPG impjant gazi Romano montuar te Elton&Redi Fushkruje me 3 Vjet Garanci!! Makina eshte ne gjendje shume te mire, me sesore parkimi para dhe prapa me baxho Eleganc shum e paster, pa ndryshk, me goma 90% verore makina punon me vaj 5/30 Ta kontrolloni ku te deshironi

Support Ukraine