Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Mercedes-Benz CLA 200

€16,300
6 photos
Body: Pickup
Age: 8 years
Mileage: 140000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

✔️Mercedes benz
✔️CLA 200
✔️viti 2015
✔️Motorr :2145 CC
✔️kamio Automatike +F1 marsha ne timon
✔️klima tronic ,
✔️pasqyrat me palosje
✔️149 mij kilometra
✔️sensor parkimi para mbrapa
✔️Kamer Parkimi
✔️fenerat bixeno
✔️disqe Alumini 18 AMG
✔️Navigatore ,aux,Bluetooth
✔️pilot Automatik
✔️ Makina eshte ne gjendje shume te mire, Motorrike dhe xhenerike
✔️ Cmimi 16300€ i diskutushem

  • 068Show phone
  • Fier
  • 18 March 2023
Support Ukraine