Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' Mercedes-Benz CLA 200

€16,300
2015' Mercedes-Benz CLA 200 photo #1
2015' Mercedes-Benz CLA 200 photo #2
2015' Mercedes-Benz CLA 200 photo #3
2015' Mercedes-Benz CLA 200 photo #4
2015' Mercedes-Benz CLA 200 photo #5
2015' Mercedes-Benz CLA 200 photo #6
6 foto
I skaduar
1 vit më parë
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

✔️Mercedes benz
✔️CLA 200
✔️viti 2015
✔️Motorr :2145 CC
✔️kamio Automatike +F1 marsha ne timon
✔️klima tronic ,
✔️pasqyrat me palosje
✔️149 mij kilometra
✔️sensor parkimi para mbrapa
✔️Kamer Parkimi
✔️fenerat bixeno
✔️disqe Alumini 18 AMG
✔️Navigatore ,aux,Bluetooth
✔️pilot Automatik
✔️ Makina eshte ne gjendje shume te mire, Motorrike dhe xhenerike
✔️ Cmimi 16300€ i diskutushem

Support Ukraine