2014' Mercedes-Benz CLA 200 photo #1
2014' Mercedes-Benz CLA 200 photo #2
2014' Mercedes-Benz CLA 200 photo #3
2014' Mercedes-Benz CLA 200 photo #4
2014' Mercedes-Benz CLA 200 photo #5
2014' Mercedes-Benz CLA 200 photo #6
6 photos

2014' Mercedes-Benz CLA 200

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€16,500
Published 28 May 2024ID: G9h0iB

Information from the owner

Body: Pickup
Age: 10 years
Mileage: 150000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2014' Mercedes-Benz CLA 200

✔️Mercedes benz
✔️cla 220
✔️viti 2014
✔️Motorr :2145 CC
✔️kamio Automatike +F1 marsha ne timon
✔️klima tronic ,
✔️pasqyrat me palosje
✔️152 mij kilometra
✔️sensor parkimi para mbrapa
✔️fenerat bixeno
✔️Navigatore ,aux,Bluetooth
✔️pilot Automatik
✔️ Makina eshte ne gjendje shume te mire, Motorrike dhe xhenerike
✔️ Cmimi 16500€ i diskutushem

Support Ukraine