2014' Mercedes-Benz CLA 200 photo #1
2014' Mercedes-Benz CLA 200 photo #2
2014' Mercedes-Benz CLA 200 photo #3
2014' Mercedes-Benz CLA 200 photo #4
2014' Mercedes-Benz CLA 200 photo #5
2014' Mercedes-Benz CLA 200 photo #6
6 foto

2014' Mercedes-Benz CLA 200

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€16,500
Publikuar 28 Maj 2024ID: G9h0iB
  • Fier
  • 068Tregoni telefonin

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2014' Mercedes-Benz CLA 200

✔️Mercedes benz
✔️cla 220
✔️viti 2014
✔️Motorr :2145 CC
✔️kamio Automatike +F1 marsha ne timon
✔️klima tronic ,
✔️pasqyrat me palosje
✔️152 mij kilometra
✔️sensor parkimi para mbrapa
✔️fenerat bixeno
✔️Navigatore ,aux,Bluetooth
✔️pilot Automatik
✔️ Makina eshte ne gjendje shume te mire, Motorrike dhe xhenerike
✔️ Cmimi 16500€ i diskutushem

Support Ukraine