2019' Mercedes-Benz CLA 180 photo #1
2019' Mercedes-Benz CLA 180 photo #2
2019' Mercedes-Benz CLA 180 photo #3
2019' Mercedes-Benz CLA 180 photo #4
2019' Mercedes-Benz CLA 180 photo #5
2019' Mercedes-Benz CLA 180 photo #6
6 photos

2019' Mercedes-Benz CLA 180

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€32,000
Published 30 May 2024ID: nvKfWG

Information from the owner

Body: Pickup
Age: 5 years
Mileage: 25000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2019' Mercedes-Benz CLA 180

✔️Mercedes benz
✔️CLA180  Look AMG
✔️viti 2019
✔️karburanti: Benzin
✔️kamio Automatike +F1 marsha ne timon
✔️klima tronic ,
✔️pasqyrat me palosje
✔️28 mij kilometra
✔️sensor parkimi para mbrapa
✔️fenerat bixeno
✔️Navigatore ,aux,Bluetooth,
✔️pilot Automatik
✔️Tavan panorama
✔️ Makina eshte ne gjendje shume te mire, Motorrike dhe xhenerike
✔️ Cmimi 32000€

Support Ukraine