2019' Mercedes-Benz CLA 180 photo #1
2019' Mercedes-Benz CLA 180 photo #2
2019' Mercedes-Benz CLA 180 photo #3
2019' Mercedes-Benz CLA 180 photo #4
2019' Mercedes-Benz CLA 180 photo #5
2019' Mercedes-Benz CLA 180 photo #6
6 foto

2019' Mercedes-Benz CLA 180

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€32,000
Publikuar 30 Maj 2024ID: nvKfWG
  • Fier
  • 068Tregoni telefonin

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 5 vjet
Kilometrazhi: 25000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2019' Mercedes-Benz CLA 180

✔️Mercedes benz
✔️CLA180  Look AMG
✔️viti 2019
✔️karburanti: Benzin
✔️kamio Automatike +F1 marsha ne timon
✔️klima tronic ,
✔️pasqyrat me palosje
✔️28 mij kilometra
✔️sensor parkimi para mbrapa
✔️fenerat bixeno
✔️Navigatore ,aux,Bluetooth,
✔️pilot Automatik
✔️Tavan panorama
✔️ Makina eshte ne gjendje shume te mire, Motorrike dhe xhenerike
✔️ Cmimi 32000€

Support Ukraine