Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Mercedes-Benz C 300

€9,800
2013' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2013' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2013' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2013' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2013' Mercedes-Benz C 300 photo #5
2013' Mercedes-Benz C 300 photo #6
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

SHITET MERCEDES BENZ C300 2013 4 MATIC
CMIMI: 9800€
TEL: 0696647772
240000 km origjinale
BAXHA XHAMI
300 BENZIN
VITI 2013
AMG LOOK FABRIKE
KAMBIO AUTOMATIKE
SEDILJE ME NGROHJE+ELEKTRIKE
NGJYRA E ZEZE
PASQYRAT ELEKTRIKE
ME DOGAN TE PAGUAR
E TARGUAR
ME LETRA TE PAGUARA DERI NE KORRIK 2024
KONDICIONER/KLIMA
TAPICERIA SHUM E PASTER
SENSOR SHIU DHE DRITASH
PILOT AUTOMATIK
BLUETOOTH/AUX/SD CARD
MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE ,XHENERIKE DHE ESTETIKE ,
E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 15 October 2023
Support Ukraine