Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Mercedes-Benz C 300

€9,800
2013' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2013' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2013' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2013' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2013' Mercedes-Benz C 300 photo #5
2013' Mercedes-Benz C 300 photo #6
6 foto
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

SHITET MERCEDES BENZ C300 2013 4 MATIC
CMIMI: 9800€
TEL: 0696647772
240000 km origjinale
BAXHA XHAMI
300 BENZIN
VITI 2013
AMG LOOK FABRIKE
KAMBIO AUTOMATIKE
SEDILJE ME NGROHJE+ELEKTRIKE
NGJYRA E ZEZE
PASQYRAT ELEKTRIKE
ME DOGAN TE PAGUAR
E TARGUAR
ME LETRA TE PAGUARA DERI NE KORRIK 2024
KONDICIONER/KLIMA
TAPICERIA SHUM E PASTER
SENSOR SHIU DHE DRITASH
PILOT AUTOMATIK
BLUETOOTH/AUX/SD CARD
MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE ,XHENERIKE DHE ESTETIKE ,
E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE

Support Ukraine