2012' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #5
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #6
6 photos

2012' Mercedes-Benz C 300

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€10,500
Published 8 April 2024ID: rLyzhl

Information from the owner

Age: 12 years
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2012' Mercedes-Benz C 300

Viti 2012,4x4, 242.000 km,blere ne Kanada,AMG Line,Tavan Panoramik,Assist plus dridhje timoni kur nderron korsite,Blind spot pasqyrat me trekendesh per parakalime,Auto Hold,Pilot automatik,Kamera parkimi dhe sensor para mbrapa,sedilje elektrike ngrohje,pasqyra me mbyllje,Dritat BiXenon automatike,navigator me bluetooth usb minisdcard cd,goma te reja Dunlop sportmax xx,2 celesat,Impianti 100%Gaz i montuar brenda garacise i rregjistruar ne leje qarkullimi mban 58 litra,xhama te zinj mbrapa me leje,Perdorur nga 1 person ne Shqiperi,pa taks luksi dokumenta te paguara deri ne fundvit,Shitet per arsye mosperdorimi,Cmimi 10.500 Euro i diskutueshem,

Support Ukraine