2012' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #5
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #6
6 foto

2012' Mercedes-Benz C 300

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€10,500
Publikuar 8 Prill 2024ID: rLyzhl

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2012' Mercedes-Benz C 300

Viti 2012,4x4, 242.000 km,blere ne Kanada,AMG Line,Tavan Panoramik,Assist plus dridhje timoni kur nderron korsite,Blind spot pasqyrat me trekendesh per parakalime,Auto Hold,Pilot automatik,Kamera parkimi dhe sensor para mbrapa,sedilje elektrike ngrohje,pasqyra me mbyllje,Dritat BiXenon automatike,navigator me bluetooth usb minisdcard cd,goma te reja Dunlop sportmax xx,2 celesat,Impianti 100%Gaz i montuar brenda garacise i rregjistruar ne leje qarkullimi mban 58 litra,xhama te zinj mbrapa me leje,Perdorur nga 1 person ne Shqiperi,pa taks luksi dokumenta te paguara deri ne fundvit,Shitet per arsye mosperdorimi,Cmimi 10.500 Euro i diskutueshem,

Support Ukraine