Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Mercedes-Benz C 300

€12,000
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #5
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #6
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 20000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: White

📁SHITET: Mercedes Benz C300
📁VITI I PRODHIMIT: 2012
📁FORCA MOTORRIKE: 3.0
📁KARBURANTI: Benzin-Gaz (impianti Stage Max Plus me vler 1200 euro)
📁KAMBIO: Automatike
📁KILOMETRA: 233 Mij
📁CMIMI: 12500 Euro
📁OPSIONE
Makina disponon sensor parkimi , kamer mbrapa , blind spot assist , cruise control , ngrohje sediljesh , panorama, sediljet me levizje elektrike , navi me Bluetooth.
Makina eshte ne gjendje shum te mir vizuale, xhenerike dhe motorrike, letrat e prera ne prill deri ne 2024, xhamat e zinj me leje per 5 vite.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 3 September 2023
Support Ukraine