Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz C 300

€12,000
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #5
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #6
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

📁SHITET: Mercedes Benz C300
📁VITI I PRODHIMIT: 2012
📁FORCA MOTORRIKE: 3.0
📁KARBURANTI: Benzin-Gaz (impianti Stage Max Plus me vler 1200 euro)
📁KAMBIO: Automatike
📁KILOMETRA: 233 Mij
📁CMIMI: 12500 Euro
📁OPSIONE
Makina disponon sensor parkimi , kamer mbrapa , blind spot assist , cruise control , ngrohje sediljesh , panorama, sediljet me levizje elektrike , navi me Bluetooth.
Makina eshte ne gjendje shum te mir vizuale, xhenerike dhe motorrike, letrat e prera ne prill deri ne 2024, xhamat e zinj me leje per 5 vite.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 3 Shtator 2023
Support Ukraine