Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Mercedes-Benz C 300

€13,000
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #5
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #6
6 photos
Body: Sports Car
Age: 11 years
Mileage: 250000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet nuk nderrohet nercedes benz c class w204 viti 2012 3.0
Amg line . benzin gas pa taks lluksi 100% gas
Impianti brc italian i sapo montuar me 5 vite garanci, full option : baxha xhami, blind spot assist, line assist , city traffic assist, sedilje ngrohje , kamera parkimi , tamburo me ftohje sportive , xhamat e zinj para mbrapa me leje
Sherbimet e sapo kryera ne gjendje super perfekte nuk ka nevoj per asgje
-vaj filtra motorri dhe kambioje
-ferrota tamburo te reja
Goma te 4 te reja 100%
Cmimi 13000 euro pak i diskutueshem

Support Ukraine