Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz C 300

€13,000
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #5
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #6
6 foto
I skaduar
11 muaj, 2 javë më parë
Trupi: Makinë sportive
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet nuk nderrohet nercedes benz c class w204 viti 2012 3.0
Amg line . benzin gas pa taks lluksi 100% gas
Impianti brc italian i sapo montuar me 5 vite garanci, full option : baxha xhami, blind spot assist, line assist , city traffic assist, sedilje ngrohje , kamera parkimi , tamburo me ftohje sportive , xhamat e zinj para mbrapa me leje
Sherbimet e sapo kryera ne gjendje super perfekte nuk ka nevoj per asgje
-vaj filtra motorri dhe kambioje
-ferrota tamburo te reja
Goma te 4 te reja 100%
Cmimi 13000 euro pak i diskutueshem

Support Ukraine