Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Mercedes-Benz C 300

€7,700
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Makiana eshte me letra te sapo paguara dhe leje te xhamave te zi per 5 vjet. Ne gjendje te perkryer si nga ana xhenerike dhe motorrike. Asnje shenje ndryshku. E ardhur nga amerika dhe e perdorur ne shqiperi vetem 1 mije km . Kilometrat e veta origjinale qe mund ti kontrolloni ku te doni. Kamjo 7G me 7 marsha. 4matic 4×4.

Support Ukraine