Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz C 300

€7,700
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Makiana eshte me letra te sapo paguara dhe leje te xhamave te zi per 5 vjet. Ne gjendje te perkryer si nga ana xhenerike dhe motorrike. Asnje shenje ndryshku. E ardhur nga amerika dhe e perdorur ne shqiperi vetem 1 mije km . Kilometrat e veta origjinale qe mund ti kontrolloni ku te doni. Kamjo 7G me 7 marsha. 4matic 4Ă—4.

  • 067Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 31 Korrik 2022
Support Ukraine