Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Mercedes-Benz C 300

€6,500
2011' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2011' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2011' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2011' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2011' Mercedes-Benz C 300 photo #5
2011' Mercedes-Benz C 300 photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 13 years
Mileage: 150000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

C300 2011 i sapoardhur nga amerika cdo sherbim i bere
Gati per targa me dogane te paguat
Asnje gervishje jashte dhe brenda.
Vaj filtra te sapo nderruar
Vetem me goma te pasme jo 4 matic
Nuk nderrohet dhe nuk ka cmim tjeter
Makina ka 10 dite qe ka hyre ne shqiperi

  • 069Show phone
  • Fier
  • 22 March 2024
Support Ukraine