2011' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2011' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2011' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2011' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2011' Mercedes-Benz C 300 photo #5
2011' Mercedes-Benz C 300 photo #6
6 foto

2011' Mercedes-Benz C 300

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,500
Publikuar 22 Mars 2024ID: RKwnRM
  • Fier
  • 069Tregoni telefonin

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2011' Mercedes-Benz C 300

C300 2011 i sapoardhur nga amerika cdo sherbim i bere
Gati per targa me dogane te paguat
Asnje gervishje jashte dhe brenda.
Vaj filtra te sapo nderruar
Vetem me goma te pasme jo 4 matic
Nuk nderrohet dhe nuk ka cmim tjeter
Makina ka 10 dite qe ka hyre ne shqiperi

Support Ukraine