Report This Ad!
Bookmark This

2009' Mercedes-Benz C 300

€8,200
  • 2009 Mercedes-Benz C 300 in Tirane, Albania
  • 2009 Mercedes-Benz C 300 in Tirane, Albania - 2
  • 2009 Mercedes-Benz C 300 in Tirane, Albania - 3
  • 2009 Mercedes-Benz C 300 in Tirane, Albania - 4
  • 2009 Mercedes-Benz C 300 in Tirane, Albania - 5
  • 2009 Mercedes-Benz C 300 in Tirane, Albania - 6
Body: Sedan
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: White

Shitet Mercedez-Benz C300 LooK AMG,Benzin+Gaz, me targa shqiptare,impiant 100% gaz(Stag),tapiceri e zeze lekure shume e paster,kamjo automat,makina eshte ne super gjendje motorrike, xhenerike dhe vizuale,cdo sherbim i nevojshem sapo i jane bere(mundesi kontrollimi ku te deshironi)Xhamat e zinj me Cerifikat.Vaj dhe filtra sapo i jane nderruar.Letrat deri ne gusht 2022. Cmimi 8200 euro i diskutueshem

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 4 September 2021