Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Mercedes-Benz C 300

€8,200
6 photos
Expired
1 year ago
Body: Sedan
Age: 12 years
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: White

Shitet Mercedez-Benz C300 LooK AMG,Benzin+Gaz, me targa shqiptare,impiant 100% gaz(Stag),tapiceri e zeze lekure shume e paster,kamjo automat,makina eshte ne super gjendje motorrike, xhenerike dhe vizuale,cdo sherbim i nevojshem sapo i jane bere(mundesi kontrollimi ku te deshironi)Xhamat e zinj me Cerifikat.Vaj dhe filtra sapo i jane nderruar.Letrat deri ne gusht 2022. Cmimi 8200 euro i diskutueshem

Support Ukraine