Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz C 300

€8,200
  • 2009 Mercedes-Benz C 300 në Tiranë, Shqipëri
  • 2009 Mercedes-Benz C 300 në Tiranë, Shqipëri - 2
  • 2009 Mercedes-Benz C 300 në Tiranë, Shqipëri - 3
  • 2009 Mercedes-Benz C 300 në Tiranë, Shqipëri - 4
  • 2009 Mercedes-Benz C 300 në Tiranë, Shqipëri - 5
  • 2009 Mercedes-Benz C 300 në Tiranë, Shqipëri - 6
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet Mercedez-Benz C300 LooK AMG,Benzin+Gaz, me targa shqiptare,impiant 100% gaz(Stag),tapiceri e zeze lekure shume e paster,kamjo automat,makina eshte ne super gjendje motorrike, xhenerike dhe vizuale,cdo sherbim i nevojshem sapo i jane bere(mundesi kontrollimi ku te deshironi)Xhamat e zinj me Cerifikat.Vaj dhe filtra sapo i jane nderruar.Letrat deri ne gusht 2022. Cmimi 8200 euro i diskutueshem

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 4 Shtator 2021