2009' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2009' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2009' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2009' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2009' Mercedes-Benz C 300 photo #5
5 photos

2009' Mercedes-Benz C 300

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€6,300
Published 28 April 2024ID: iDM92z

Information from the owner

Age: 15 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2009' Mercedes-Benz C 300

C300 JO 4 MATIC DIFERENCIAL MRAPA .
SHITET E SAPORDHUR TE GJITHA SHERBIMET E BERA NE GJENDJE PERFEKTE VIZUALE MEKANIKE DHE ESTETIKE. DOGANA E PAGUAR.
MAKINA KA 200MIJ KILOMETRA ORIGJINALE.
GATI PER TARGA

Support Ukraine