2009' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2009' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2009' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2009' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2009' Mercedes-Benz C 300 photo #5
5 foto

2009' Mercedes-Benz C 300

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,300
Publikuar 28 Prill 2024ID: iDM92z

Information from the owner

Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2009' Mercedes-Benz C 300

C300 JO 4 MATIC DIFERENCIAL MRAPA .
SHITET E SAPORDHUR TE GJITHA SHERBIMET E BERA NE GJENDJE PERFEKTE VIZUALE MEKANIKE DHE ESTETIKE. DOGANA E PAGUAR.
MAKINA KA 200MIJ KILOMETRA ORIGJINALE.
GATI PER TARGA

Support Ukraine