Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Mercedes-Benz C 300

€7,800
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet C300 4Matic benzin viti 2008 look AMG ne gjendje shume te mire gjenerike dhe vizuale shume e paster e sapo ardhur me dogane nuk ka nevoj per asgje.
Cmimi 7800€

Support Ukraine