Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz C 300

€7,800
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet C300 4Matic benzin viti 2008 look AMG ne gjendje shume te mire gjenerike dhe vizuale shume e paster e sapo ardhur me dogane nuk ka nevoj per asgje.
Cmimi 7800€

Support Ukraine