2012' Mercedes-Benz C 250 photo #1
2012' Mercedes-Benz C 250 photo #2
2012' Mercedes-Benz C 250 photo #3
2012' Mercedes-Benz C 250 photo #4
2012' Mercedes-Benz C 250 photo #5
2012' Mercedes-Benz C 250 photo #6
6 photos

2012' Mercedes-Benz C 250

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€9,500
Published 20 May 2024ID: DoeCSK

Information from the owner

Age: 12 years
Mileage: 100000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2012' Mercedes-Benz C 250

Shitet Mercedes Benz C class ne supergjendje i sapoardhur nga jashte .Makina ka vetem 110’000 km origjinale te certifikuara !!! Eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe estetike .Çmimi 9500€ okazion

Support Ukraine