2012' Mercedes-Benz C 250 photo #1
2012' Mercedes-Benz C 250 photo #2
2012' Mercedes-Benz C 250 photo #3
2012' Mercedes-Benz C 250 photo #4
2012' Mercedes-Benz C 250 photo #5
2012' Mercedes-Benz C 250 photo #6
6 foto

2012' Mercedes-Benz C 250

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,500
Publikuar 20 Maj 2024ID: DoeCSK

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 100000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2012' Mercedes-Benz C 250

Shitet Mercedes Benz C class ne supergjendje i sapoardhur nga jashte .Makina ka vetem 110’000 km origjinale te certifikuara !!! Eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe estetike .Çmimi 9500€ okazion

Support Ukraine