Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Mercedes-Benz C 250

€12,000
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 130000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet Mercedes Benz C250 i 2012 ne supergjendje.Makina eshte makin personale dhe e mbajtur per merak jo me qellim tregtimi.Makines i jane bere te gjitha sherbimet Mekanike + Vaj filtra 1)motorri dhe 2)kambjo me video dhe date kur Jan bere !!!Makina eshte 100% Gaz motorr V6 me impjant me vler 800 euro dhe ben me 10 Mij Lek 150 KM .Makina ka 150000 km te verifikueshme.Shitet per arsye kalimi ne mjet tjeter .Cmimi 12000 euro

  • 067Show phone
  • Durres
  • 25 November 2022
Support Ukraine