Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz C 250

€12,000
6 foto
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 130000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Mercedes Benz C250 i 2012 ne supergjendje.Makina eshte makin personale dhe e mbajtur per merak jo me qellim tregtimi.Makines i jane bere te gjitha sherbimet Mekanike + Vaj filtra 1)motorri dhe 2)kambjo me video dhe date kur Jan bere !!!Makina eshte 100% Gaz motorr V6 me impjant me vler 800 euro dhe ben me 10 Mij Lek 150 KM .Makina ka 150000 km te verifikueshme.Shitet per arsye kalimi ne mjet tjeter .Cmimi 12000 euro

  • 067Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 25 Nëntor 2022
Support Ukraine