2006' Mercedes-Benz C 230 photo #1
2006' Mercedes-Benz C 230 photo #2
2006' Mercedes-Benz C 230 photo #3
2006' Mercedes-Benz C 230 photo #4
2006' Mercedes-Benz C 230 photo #5
2006' Mercedes-Benz C 230 photo #6
6 photos

2006' Mercedes-Benz C 230

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€6,200
Published 19 June 2024ID: pAxezQ

Information from the owner

Age: 18 years
Mileage: 140000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2006' Mercedes-Benz C 230

Mercedes C230 V6 Sport Edition I sapoardhur nga canada te gjitha sherbimet e sapo kryera dhe i sapo targuar
Mjeti disponon 145.000 kilometra me te drejte kontrolli tek mercedes
Makines sapo eshte vendosur impianti i gazit me garanci 5 vjecare
Mjeti disponon opsione si me poshte
Baxha Xhami
Perde Elektrike
Sedilje sport
Fshirese Xhami Auto
Kambio 7G tronic
Cd charger me 6 disqe
Xhama fotokromatik
Marmite AMG
Xhama me leje per 5 vite
Tambura me ftofje
Letrat deri ne Maj 2025
Kolaudim deri ne Maj 2026
Disqe dy te gjere Dy te ngushte
Sherbimet e sapokryera
CMIMI I DISKUTUESHEM
MUNDESI NDERRIMI

Support Ukraine