2006' Mercedes-Benz C 230 photo #1
2006' Mercedes-Benz C 230 photo #2
2006' Mercedes-Benz C 230 photo #3
2006' Mercedes-Benz C 230 photo #4
2006' Mercedes-Benz C 230 photo #5
2006' Mercedes-Benz C 230 photo #6
6 foto

2006' Mercedes-Benz C 230

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,200
Publikuar 19 Qershor 2024ID: pAxezQ

Information from the owner

Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2006' Mercedes-Benz C 230

Mercedes C230 V6 Sport Edition I sapoardhur nga canada te gjitha sherbimet e sapo kryera dhe i sapo targuar
Mjeti disponon 145.000 kilometra me te drejte kontrolli tek mercedes
Makines sapo eshte vendosur impianti i gazit me garanci 5 vjecare
Mjeti disponon opsione si me poshte
Baxha Xhami
Perde Elektrike
Sedilje sport
Fshirese Xhami Auto
Kambio 7G tronic
Cd charger me 6 disqe
Xhama fotokromatik
Marmite AMG
Xhama me leje per 5 vite
Tambura me ftofje
Letrat deri ne Maj 2025
Kolaudim deri ne Maj 2026
Disqe dy te gjere Dy te ngushte
Sherbimet e sapokryera
CMIMI I DISKUTUESHEM
MUNDESI NDERRIMI

Support Ukraine