Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2017' Mercedes-Benz C 220

€24,500
6 photos
Body: Sedan
Age: 6 years
Mileage: 60000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

C220 NAFT 2017 FULL EXTRA 63.000KM
Kambjo automatike 9G tronic, Fener adaptiv full led ge
kthehen nga krahu ge pret gomat, Headup
Display shfaq ne xhapin ballor shpejtesin edhe navi
Cruise Control System , Distronic System (frenon vet
ne rast rreziku), Start&Stop system (ndizet me
buton)Keyless Entry (hap mbyll makinen me celes ne
hep) Collision Assist(makina vetfrenon kur dikton
objekte para/mbrapa si diten edhe naten)
Baxha xhami , Navigator i madh, AUX, Bluetooth,CD,DVD
Led Interior 3 ngjyra, Klima dixhitale 4 zona le,, Tapiceri
Komplet e Veshur Me lekur me qepje, Serdile
Ngohje+Ftohje+fryrje me ajer dhe me memorje te dyja
krahet,, Timon me levizje elektrike+Grup Timoni
Elektrik(Shume i lehte) Pasqyra me palosje
Blind Spot Assist sinjalizim rreziku tek
pasqyrat Autoparking vetparkohet Pasqyra
antiverbuse WLAN HOTSPOT
Sport Plus Package 3
Pasqyra me palosje
Easy Entry

  • 069Show phone
  • Korce
  • 7 March 2023
Support Ukraine