Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2017' Mercedes-Benz C 220

€24,500
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 6 vjet
Kilometrazhi: 60000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

C220 NAFT 2017 FULL EXTRA 63.000KM
Kambjo automatike 9G tronic, Fener adaptiv full led ge
kthehen nga krahu ge pret gomat, Headup
Display shfaq ne xhapin ballor shpejtesin edhe navi
Cruise Control System , Distronic System (frenon vet
ne rast rreziku), Start&Stop system (ndizet me
buton)Keyless Entry (hap mbyll makinen me celes ne
hep) Collision Assist(makina vetfrenon kur dikton
objekte para/mbrapa si diten edhe naten)
Baxha xhami , Navigator i madh, AUX, Bluetooth,CD,DVD
Led Interior 3 ngjyra, Klima dixhitale 4 zona le,, Tapiceri
Komplet e Veshur Me lekur me qepje, Serdile
Ngohje+Ftohje+fryrje me ajer dhe me memorje te dyja
krahet,, Timon me levizje elektrike+Grup Timoni
Elektrik(Shume i lehte) Pasqyra me palosje
Blind Spot Assist sinjalizim rreziku tek
pasqyrat Autoparking vetparkohet Pasqyra
antiverbuse WLAN HOTSPOT
Sport Plus Package 3
Pasqyra me palosje
Easy Entry

  • 069Tregoni telefonin
  • Korçë
  • 7 Mars 2023
Support Ukraine