Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Mercedes-Benz C 220

€17,800
2015' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2015' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2015' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2015' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2015' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2015' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 photos
Age: 8 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Te interesuarit te therrasin ose te shkruajne ne whatsapp ne numrin .
Makina ndodhet ne Tirane. Cmimi eshte pak i diskutueshem. Makina ka kilometrat e sakta dhe te drejte prove sipas deshires tuaj ne servisin e besuar.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 15 September 2023
Support Ukraine