Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' Mercedes-Benz C 220

€17,800
2015' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2015' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2015' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2015' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2015' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2015' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Te interesuarit te therrasin ose te shkruajne ne whatsapp ne numrin .
Makina ndodhet ne Tirane. Cmimi eshte pak i diskutueshem. Makina ka kilometrat e sakta dhe te drejte prove sipas deshires tuaj ne servisin e besuar.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 15 Shtator 2023
Support Ukraine