Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Mercedes-Benz C 220

€12,000
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet c class 220 nafte i sapoardhur nga Korea..makina eshte ne super gjendje dhe nuj ka nevoj per asnje sherbim..makina eshte look AMG..panoram..start stop..sediljet me menorje..eco ne trafik fiket ndizet..kamer mbrapa..sensor parkimi. Sediljet me ngrohje..makina eshte e gatshme per cfardo prove..

  • 067Show phone
  • Durres
  • 7 November 2023
Support Ukraine