Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz C 220

€12,000
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet c class 220 nafte i sapoardhur nga Korea..makina eshte ne super gjendje dhe nuj ka nevoj per asnje sherbim..makina eshte look AMG..panoram..start stop..sediljet me menorje..eco ne trafik fiket ndizet..kamer mbrapa..sensor parkimi. Sediljet me ngrohje..makina eshte e gatshme per cfardo prove..

  • 067Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 7 Nëntor 2023
Support Ukraine