Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Mercedes-Benz C 220

€7,400
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Merces c class 2011 i sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar gati per targim,motorri 2.2,makina esht full,sendilje me memorie ngrohje sensor parkimi kamer parkimi navi i madh me sistem audio harman kardon,pasqyra me palosje,disqe 18 amg te gjer prapa,drika me kseno bi kseno baxho,tambure amg me ajrosje lok amg fabrike,dy celsa dhe liber sherbimesh

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 9 August 2022
Support Ukraine